LÄBIVIIDUD KOOLITUSED
Tagasiside koolitatavatelt (2015-2017)
2020
Digikiirendi Baaskoolitus (32 a/h) Aruküla Põhikool (sisekoolitus) 08. aprill - 29. mai 18 osalejat
Digikiirendi arenguprogrammi avaüritus: töötuba "Fotod ja videod nutiseadmega" (2,7 a/h) Saue Gümnaasium 26. veebruar
2019
Digialgus: Õpetaja loob ja jagab (31 a/h) Tartu Kesklinna Kool (tellimuskoolitus) 06. nov. - 27. nov. 20 osalejat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Maardu Lasteaed Sipsik (tellimuskoolitus) 30. okt. - 11. dets. 17 osalejat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Paldiski Lasteaed Naerulind (tellimuskoolitus) 18. sept. - 09. okt. 15 osalejat
Digikiirendi Rätsepakoolitus (32 a/h) Siimusti Lasteaed-Algkool (tellimuskoolitus) 18. aprill - 14. mai
Digikiirendi arenguprogrammi avaüritus: töötuba "Fotod ja videod õppetöös" (2,7 a/h) Sõmeru Põhikool 26. veebr.
2018
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Tabasalu Ühisgümnaasium (tellimuskoolitus) 15. okt. - 06. dets. 15 lõpetajat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Pangapealse Lasteaed (tellimuskoolitus) 01. okt - 05. nov. 10 lõpetajat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Lasteaed Neeme Mudila (tellimuskoolitus) 17. mai - 20. juuni 11 lõpetajat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Kunda Ühisgümnaasium (sisekoolitus) 14. veebr. - 21. märts 12 lõpetajat
2017
Digialgus: Infotehnoloogia ja koostöö (31 a/h) MLA Viimsi Lasteaiad Viimsi Keskkooli arvutiklassis (sisekoolitus) 28. sept. - 07. nov. 20 lõpetajat
Digialgus: Infotehnoloogia ja koostöö (31 a/h) Kunda Ühisgümnaasium (sisekoolitus) 20. sept. - 02. nov. (16 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Vihasoo Lasteaed-algkool (sisekoolitus) 18. sept. - 09. okt. (16 lõpetajat)
Haridusrobotite Bee-Bot ja Ozobot kasutamine õppetöös (4 a/h) Kunda Ühisgümnaasium (tellimuskoolitus) 18. mai (31 õpilast + 7 klassiõpetajat)
Digialgus Lääne-Virumaa lasteaedades (3 a/h) Seminar ja töötoad (tellimuskoolitus) 05. juuni kava
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 10. aprill - 04. mai (19 lõpetajat)
Alushariduse Haridustehnoloogide teemapäev "Projektid" 19. jaan. kava
2016
Digiajastu infotund: Digitaalne õppevara ja selle kasutamine lasteaias (1,5 a/h) Keila Lasteaed Vikerkaar (sisekoolitus) 07. dets.
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Sisekaitseakadeemias (avalik koolitus) 15. nov. - 13. dets. (18 lõpetajat)
Digiajastu infotund: Digitaalne õppevara ja tahvelarvutite kasutamine lasteaias (1,5 a/h) Kohila Lasteaed Sipsik (sisekoolitus) 23. nov.
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Aruküla Põhikool (sisekoolitus Aruküla Lasteaed Rukkilill ja Pikavere Lasteaed-Põhikooli õpetajatele 08. nov. - 01. dets. (14 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Lasteaed Väike Päike (sisekoolitus) 24. okt. - 29. okt. (15 lõpetajat)
Digialgus: Infotehnoloogia ja koostöö (31 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) toimumas 29. aug. - 26. sept. (20 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 16. mai - 14. juuni (22 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Veskimöldre lasteaed (sisekoolitus) 30. märts - 28. aprill (15 lõpetajat)
Digialgus: Õpetaja loob ja jagab (31 a/h) Tallinna Kunstigümnaasium (sisekoolitus) 02. märst - 23. märts (15 lõpetajat)
2015
Digialgus: Õpetaja loob ja jagab (26 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 18. nov. - 11. dets. (17 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (26 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 03. sept.- 21. sept. (15 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (16,6 a/h) HITSA Nutiklass pilootkoolitus HITSA koolitajatele) 22. mai - 23. mai (16 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (16,6 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 09. märts - 30. märts (10 lõpetajat)
2014
Koolituse Loovuse toetamine tehnoloogia abil uuendamine: HITSA 07. juuli - 03. mai
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20 a/h) Tallinna Ühisgümnaasium (kesklinna lasteaedade sisekoolitus) 03. aprill - 30. aprill (13 lõpetajat)
Lugemismängudest kuuldemänguni Lugemisühingu koolitus (4 a/h) Aruküla Lasteaed Rukkilill (avalik koolitus) 09. aprill (17 osalejat)
Õpetaja loob ja jagab (20 a/h) Lasteaed Päikene (sisekoolitus) Ehte Humanitaargümnaasium 03. märts - 31. märts (13 lõpetajat)
2013
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 18.09 - 14.10 2013 (15 lõpetajat)
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 31.05 - 18.06 2013 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 09.04 - 23.04 2013 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 13.03 - 25.03 2013 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 11.02 - 25.02 2013 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 25.01 - 05.02 2013 (11 lõpetajat)
2012
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 03.10 - 18.10 2012 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 29.08 - 12.09 2012 (13 lõpetajat)
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 31.05-18.06 2012 (12 lõpetajat)
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 29.05-20.06 2012 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 16.04-21.05 2012 (18 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias (20h) Aruküla Põhikool (avalik koolitus) 12.04-09.05 2012 (14 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias (20h) Aruküla Põhikool (avalik koolitus) 29.02-26.03 2012 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias (20h) Saku Gümnaasium (tellimuskoolitus) 13.02-12.03 2012 (9 lõpetajat)
2011
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Saku Gümnaasium (tellimuskoolitus) 18.10-23.11 2011 (14 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Saku Gümnaasium (tellimuskoolitus) 04.10-21.11 2011 (13 lõpetajat) Tiigrihüppe SA tõend
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 26.09-20.10 2011 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 18.04-09.05 2011 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias 20h Tabasalu Ühisgümnaasium (tellimuskoolitus) 15.01-22.01 2011 (15 lõpetajat)
E-õppematerjalid ja puutetundliku tahvli kasutamine õppetöös lasteaias ja koolis 4h Pikavere Lasteaed-Algkool (tellimuskoolitus) 3.01 2011 ( 9 osalejat) Tõend
2010
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h IT Kolledž (avalik koolitus) 07.09-27.09 2010 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias 20h IT Kolledž (avalik koolitus) 07.09-27.09 2010 (14 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h BCS Koolitus (avalik koolitus) 05.08-13.08 2010 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h BCS Koolitus (avalik koolitus) 02.08-09.08 2010 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 16.06-22.06 2010 ( 12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 08.06-17.06 2010 (13 lõpetajat)
Arvuti - sõber või vaenlane? (lastevanematele) 1,5h Aruküla Lasteaed Rukkilill 29.03 2010
Pilootkoolitus „Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias.“ pilootkoolitus koolitajateks kandideerijatele - 18 osalejat 20h Gustav Adolfi Gümnaasium 03.03-25.03 2010
Pilootkoolitus „Infotehnoloogia ja loovus lasteaias.“ pilootkoolitus koolitajateks kandideerijatele - 18 osalejat) 20h Gustav Adolfi Gümnaasium 03.03-25.03. 2010
2020
Digikiirendi Baaskoolitus (32 a/h) Aruküla Põhikool (sisekoolitus) 08. aprill - 29. mai 18 osalejat
Digikiirendi arenguprogrammi avaüritus: töötuba "Fotod ja videod nutiseadmega" (2,7 a/h) Saue Gümnaasium 26. veebruar
2019
Digialgus: Õpetaja loob ja jagab (31 a/h) Tartu Kesklinna Kool (tellimuskoolitus) 06. nov. - 27. nov. 20 osalejat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Maardu Lasteaed Sipsik (tellimuskoolitus) 30. okt. - 11. dets. 17 osalejat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Paldiski Lasteaed Naerulind (tellimuskoolitus) 18. sept. - 09. okt. 15 osalejat
Digikiirendi Rätsepakoolitus (32 a/h) Siimusti Lasteaed-Algkool (tellimuskoolitus) 18. aprill - 14. mai
Digikiirendi arenguprogrammi avaüritus: töötuba "Fotod ja videod õppetöös" (2,7 a/h) Sõmeru Põhikool 26. veebr.
2018
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Tabasalu Ühisgümnaasium (tellimuskoolitus) 15. okt. - 06. dets. 15 lõpetajat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Pangapealse Lasteaed (tellimuskoolitus) 01. okt - 05. nov. 10 lõpetajat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Lasteaed Neeme Mudila (tellimuskoolitus) 17. mai - 20. juuni 11 lõpetajat
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Kunda Ühisgümnaasium (sisekoolitus) 14. veebr. - 21. märts 12 lõpetajat
2017
Digialgus: Infotehnoloogia ja koostöö (31 a/h) MLA Viimsi Lasteaiad Viimsi Keskkooli arvutiklassis (sisekoolitus) 28. sept. - 07. nov. 20 lõpetajat
Digialgus: Infotehnoloogia ja koostöö (31 a/h) Kunda Ühisgümnaasium (sisekoolitus) 20. sept. - 02. nov. (16 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Vihasoo Lasteaed-algkool (sisekoolitus) 18. sept. - 09. okt. (16 lõpetajat)
Haridusrobotite Bee-Bot ja Ozobot kasutamine õppetöös (4 a/h) Kunda Ühisgümnaasium (tellimuskoolitus) 18. mai (31 õpilast + 7 klassiõpetajat)
Digialgus Lääne-Virumaa lasteaedades (3 a/h) Seminar ja töötoad (tellimuskoolitus) 05. juuni kava
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 10. aprill - 04. mai (19 lõpetajat)
Alushariduse Haridustehnoloogide teemapäev "Projektid" 19. jaan. kava
2016
Digiajastu infotund: Digitaalne õppevara ja selle kasutamine lasteaias (1,5 a/h) Keila Lasteaed Vikerkaar (sisekoolitus) 07. dets.
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Sisekaitseakadeemias (avalik koolitus) 15. nov. - 13. dets. (18 lõpetajat)
Digiajastu infotund: Digitaalne õppevara ja tahvelarvutite kasutamine lasteaias (1,5 a/h) Kohila Lasteaed Sipsik (sisekoolitus) 23. nov.
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Aruküla Põhikool (sisekoolitus Aruküla Lasteaed Rukkilill ja Pikavere Lasteaed-Põhikooli õpetajatele 08. nov. - 01. dets. (14 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Lasteaed Väike Päike (sisekoolitus) 24. okt. - 29. okt. (15 lõpetajat)
Digialgus: Infotehnoloogia ja koostöö (31 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) toimumas 29. aug. - 26. sept. (20 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 16. mai - 14. juuni (22 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (32 a/h) Veskimöldre lasteaed (sisekoolitus) 30. märts - 28. aprill (15 lõpetajat)
Digialgus: Õpetaja loob ja jagab (31 a/h) Tallinna Kunstigümnaasium (sisekoolitus) 02. märst - 23. märts (15 lõpetajat)
2015
Digialgus: Õpetaja loob ja jagab (26 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 18. nov. - 11. dets. (17 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (26 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 03. sept.- 21. sept. (15 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (16,6 a/h) HITSA Nutiklass pilootkoolitus HITSA koolitajatele) 22. mai - 23. mai (16 lõpetajat)
Digialgus: Loovuse toetamine tehnoloogia abil (16,6 a/h) HITSA Nutiklass (avalik koolitus) 09. märts - 30. märts (10 lõpetajat)
2014
Koolituse Loovuse toetamine tehnoloogia abil uuendamine: HITSA 07. juuli - 03. mai
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20 a/h) Tallinna Ühisgümnaasium (kesklinna lasteaedade sisekoolitus) 03. aprill - 30. aprill (13 lõpetajat)
Lugemismängudest kuuldemänguni Lugemisühingu koolitus (4 a/h) Aruküla Lasteaed Rukkilill (avalik koolitus) 09. aprill (17 osalejat)
Õpetaja loob ja jagab (20 a/h) Lasteaed Päikene (sisekoolitus) Ehte Humanitaargümnaasium 03. märts - 31. märts (13 lõpetajat)
2013
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 18.09 - 14.10 2013 (15 lõpetajat)
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 31.05 - 18.06 2013 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 09.04 - 23.04 2013 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 13.03 - 25.03 2013 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 11.02 - 25.02 2013 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 25.01 - 05.02 2013 (11 lõpetajat)
2012
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 03.10 - 18.10 2012 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja juhtimine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 29.08 - 12.09 2012 (13 lõpetajat)
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 31.05-18.06 2012 (12 lõpetajat)
Õpetaja loob ja jagab (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 29.05-20.06 2012 (12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias (20h) Kalamaja Põhikool (avalik koolitus) 16.04-21.05 2012 (18 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias (20h) Aruküla Põhikool (avalik koolitus) 12.04-09.05 2012 (14 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias (20h) Aruküla Põhikool (avalik koolitus) 29.02-26.03 2012 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias (20h) Saku Gümnaasium (tellimuskoolitus) 13.02-12.03 2012 (9 lõpetajat)
2011
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Saku Gümnaasium (tellimuskoolitus) 18.10-23.11 2011 (14 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Saku Gümnaasium (tellimuskoolitus) 04.10-21.11 2011 (13 lõpetajat) Tiigrihüppe SA tõend
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 26.09-20.10 2011 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 18.04-09.05 2011 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias 20h Tabasalu Ühisgümnaasium (tellimuskoolitus) 15.01-22.01 2011 (15 lõpetajat)
E-õppematerjalid ja puutetundliku tahvli kasutamine õppetöös lasteaias ja koolis 4h Pikavere Lasteaed-Algkool (tellimuskoolitus) 3.01 2011 ( 9 osalejat) Tõend
2010
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h IT Kolledž (avalik koolitus) 07.09-27.09 2010 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias 20h IT Kolledž (avalik koolitus) 07.09-27.09 2010 (14 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h BCS Koolitus (avalik koolitus) 05.08-13.08 2010 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h BCS Koolitus (avalik koolitus) 02.08-09.08 2010 (13 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja loovus lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 16.06-22.06 2010 ( 12 lõpetajat)
Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias 20h Gustav Adolfi Gümnaasium (avalik koolitus) 08.06-17.06 2010 (13 lõpetajat)
Arvuti - sõber või vaenlane? (lastevanematele) 1,5h Aruküla Lasteaed Rukkilill 29.03 2010
Pilootkoolitus „Infotehnoloogia ja suhtlemine lasteaias.“ pilootkoolitus koolitajateks kandideerijatele - 18 osalejat 20h Gustav Adolfi Gümnaasium 03.03-25.03 2010
Pilootkoolitus „Infotehnoloogia ja loovus lasteaias.“ pilootkoolitus koolitajateks kandideerijatele - 18 osalejat) 20h Gustav Adolfi Gümnaasium 03.03-25.03. 2010